ALL – ka – autoškola pro řidičské oprávnění

Prožijte školení řidičů v klidu

Přišli jste o řidičské oprávnění a chcete jej nazpět nebo se chystáte poprvé zasednout za volant? Naše autoškola je tu pro vás. Provozujeme školení řidičů pro motorová vozidla mnoha skupin včetně výcviku žadatelů pro získání profesního osvědčení a výcviku obsluhy motorových vysokozdvižných vozíků.

  • Mírové náměstí 102/26
  • Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
  • 400 01
  • Pasáž JEPA - 1. patro
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Školení řidičů v naší autoškole

Cílem působení naší autoškoly není jen připravit klienty na testy pro řidičské oprávnění. My chceme, aby se naši studenti skutečně naučili řídit a zvládat nebezpečné a nečekané situace na silnici. Tomu přizpůsobujeme i jednotlivé teoretické a praktické výukové lekce, jež naše klienty dobře připraví na život za volantem. Provozujeme školení řidičů pro řízení motorových vozidel skupin AM, A1, A2, A, B, Bautomat, B + E, C, C+ E, D a D + E.  

Školení pro profesionální řidiče a inspektory

Kromě běžného školení řidičů pro začínající motoristy usilující o řidičské oprávnění se naše škola věnuje rovněž kurzům pro profesionální řidiče. Pořádáme pravidelná školení řidičů v délce sedmi hodin, jejichž absolvování je podmínkou k tom, abyste získali profesní průkaz řidiče. Pro přijetí k výuce musí být žadatel držitelem řidičského oprávnění pro inkriminované skupiny vozidel C, C + E, D a D + E, případně navštěvovat výuku pro jeho získání. Rovněž provozujeme výuku budoucích instruktorů autoškoly.

Vrácení řidičského oprávnění

Usilujete o vrácení řidičského oprávnění, v takovém případě budete muset znovu absolvovat přezkoušení z odborné způsobilosti. Poradíme vám, kdy se máte dostavit k závěrečnému testu a zda předtím potřebujete navštívit také cvičné jízdy. V případě zájmu s vámi samozřejmě absolvujeme kondiční jízdy, které vás na závěrečný text dobře připraví. Spolupracujeme také s několika dopravními psychology, k nimž vás můžeme doporučit.

Šťastná a bezpečná cesta začíná v naší autoškole.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce